Hakkımızda

Keskinoğlu inşaat sektöründe yapmış olduğu başarılı işlerle kendini ispatlamış ve kaliteli yaşam anlayışı ile İstanbul ve bölgesinde sıra dışı projeler üreterek marka olma yolunda ilerlemiş bir inşaat firmasıdır. 

Standartların üstünde bir kalite ve konfor anlayışına sahip olan Keskinoğlu inşaat, inşaat alanında donanımlı alt yapısı, bilgi birikimi ve büyük ölçekli projeleri tecrübesi sayesinde kısa sürede inşaat sektörünün öncüleri arasına girmiştir. Başarının gücüne inanan ekibimiz ile, yaptığımız işten heyecan duyarak, farklı olanı yaratmayı ve hayal gücünü zorlayan yeni modeller üretmeyi hedefliyoruz. 

Vizyonunu ulusal sorumluluk bilinci ile en üst seviyede tutan Keskinoğlu inşaat, projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar olan süreçte her türlü ayrıntıyı titizlikle uygulamakta, müşterilerinin konfor ve mutluluğunu birinci sırada tutmaktadır. 

Ülkemizde ve dünyadaki gelişmelerin yakından takipçisi olan Keskinoğlu inşaat, yeniliklere açık, fark yaratan sıra dışı bir estetik anlayışına sahip olup, sizlere eşsiz güzellikte, dokusu ve mimarisi ile ruhunuzu canlandıracak projeler üretmeyi ilke edinmiştir. Hayatın her zaman bir adım önünde olmayı hedefleyen Keskinoğlu inşaat, inşaat sektöründe önce kalite felsefesini koruyarak önemli ve büyük projelere imza atmaya daima devam edecektir. 

Saygılarımla
KESKİNOĞLU İNŞAAT
Erol KESKİN